Hotel Pavlov

Hotel Pavlov je ideálním místem pro Vaši dovolenou, víkend či firemní akce, párty, školení, semináře, setkání přátel.

Okouzlí Vás prostředí vinařské obce i pohled na hrad Děvičky. Na Mušovském jezeře můžete rybařit, surfovat či vyzkoušet svůj kite. Užijete si cyklistické stezky nebo se vydáte na turistické trasy po CHKO Pálava. Necháte se inspirovat historií, navštívíte blízké památky Lednicko-Valtického areálu.

A to vše podtrhneme naší vynikající pravou moravskou kuchyni, příjemným prostředím hotelu s rodinnou atmosférou a přívětivým personálem.

Novinky

Provozní doba Ubytovny Pavlov v sezóně 2014

Provozní doba Ubytovny Pavlov v sezóně 2014: denně v období od 18. dubna do 15. října.

Okolo Pálavy 2014

Ve čtvrtek 8. května 2014 proběhne v Pavlově na Pálavě již druhý ročník běžeckého závodu na 9,13 km, určený pro širokou veřejnost všech věkových i výkonnostních kategorií. Srdečně zveme všechny příznivce této nejstarší sportovní disciplíny. Mailová pozvánka ZDE! Více informací naleznete ZDE!

Kalendář závodů pro rok 2014

Kompletní kalendář sportovních akcí pořádaných v roce 2014 naleznete ZDE!

Nové apartmány a historické sklepy v Pavlově

Společnost PAVLOF, s.r.o. uvádí na trh unikátní projekt deseti apartmánů a pěti sklepních prostor ve vinařském kraji na jihu Moravy. Projekt s názvem „U Venuše“ je umístěn ve vinařské obci Pavlov přímo v centru, na památkově chráněné vinařské ulici Česká! Více na http://www.uvenuse.cz. Tisková zpráva k zahájení stavby ZDE!

Apartmány Pálavské vinohrady získaly titul „Stavba Jihomoravského kraje 2012“

Vážení hosté Pálavských vinohradů, Vážení přátelé, rádi bychom Vám oznámili, že rekreační rezort Apartmány Pálavské vinohrady získal nejvyšší ocenění v letošním ročníku soutěže Stavba Jihomoravského kraje (JMK), pořádaném Jihomoravským stavebním společenstvím, a v kategorii Bytová výstavba získal titul "Stavba roku Jihomoravského kraje 2012". Děkujeme Vám všem tímto za podporu a přízeň a budeme se těšit na další společné setkání v Pavlově. Tiskovou zprávu naleznete ZDE!