Hotel Pavlov

Hotel Pavlov je ideálním místem pro Vaši dovolenou, víkend či firemní akce, párty, školení, semináře, setkání přátel.

Okouzlí Vás prostředí vinařské obce i pohled na hrad Děvičky. Na Mušovském jezeře můžete rybařit, surfovat či vyzkoušet svůj kite. Užijete si cyklistické stezky nebo se vydáte na turistické trasy po CHKO Pálava. Necháte se inspirovat historií, navštívíte blízké památky Lednicko-Valtického areálu.

A to vše podtrhneme naší vynikající pravou moravskou kuchyni, příjemným prostředím hotelu s rodinnou atmosférou a přívětivým personálem.

Novinky

Celodenní vstupné do Aqualandu Moravia jako bonus k objednané firemní akci!

Při objednávce firemní akce s ubytováním v Hotelu Pavlov v rozmezí 6. – 19.12.2014 s min. počtem 15 účastníků získáváte celodenní vstupné do Aqualandu Moravia v hodnotě 470 Kč/os pro všechny účastníky akce zcela zdarma! Další info na našem facebooku FB.com/HotelPavlov.

Na svatého Martina husa a džbán vína!

Pečené čtvrtky husy, dva druhy zelí a knedlíku servírujeme v restauraci Hotelu Pavlov v období od 11.11. do 27.11.2014. Další info na našem facebooku FB.com/HotelPavlov.

Kalendář závodů pro rok 2014

Kompletní kalendář sportovních akcí pořádaných v roce 2014 naleznete ZDE!

Nové apartmány a historické sklepy v Pavlově

Společnost PAVLOF, s.r.o. uvádí na trh unikátní projekt deseti apartmánů a pěti sklepních prostor ve vinařském kraji na jihu Moravy. Projekt s názvem „U Venuše“ je umístěn ve vinařské obci Pavlov přímo v centru, na památkově chráněné vinařské ulici Česká! Více na http://www.uvenuse.cz. Tisková zpráva k zahájení stavby ZDE!