Hotel Pavlov

Hotel Pavlov je ideálním místem pro Vaši dovolenou, víkend či firemní akce, párty, školení, semináře, setkání přátel.

Okouzlí Vás prostředí vinařské obce i pohled na hrad Děvičky. Na Mušovském jezeře můžete rybařit, surfovat či vyzkoušet svůj kite. Užijete si cyklistické stezky nebo se vydáte na turistické trasy po CHKO Pálava. Necháte se inspirovat historií, navštívíte blízké památky Lednicko-Valtického areálu.

A to vše podtrhneme naší vynikající pravou moravskou kuchyni, příjemným prostředím hotelu s rodinnou atmosférou a přívětivým personálem.

Novinky

Poslední volné pokoje a vstupenky na akci Svatomartinská husa v Hotelu Pavlov!!!

Vážení přátelé Hotelu Pavlov, milovníci mladého vína a dobrého jídla,
rádi bychom Vás informovali o poslední možnosti ubytování na akci Svatomartinská husa I a II, kde nám zbývá posledních 5 volných pokojů! V tyto víkendy lze rezervovat ubytování min. na 2 noci, tj. od pátku 14. do neděle 16.11. či od pátku 21.11 do neděle 23.11.2014. Cena sobotního programu (v nabídce už jen pro ubytované hosty Hotelu Pavlov): 750 Kč/osobu. Pro Vaši rezervaci kontaktujte přímo recepci Hotelu Pavlov na recepce@hotelpavlov.cz.

Příjezd do obce Pavlov

Vážení hosté Hotelu Pavlov,
rádi bychom Vás informovali, že provoz našeho hotelu běží zcela bez omezení a sesuvy půdy se týkají pouze části silnice mezi obcí Pavlov a Dolními Věstonicemi (aktuálně v obci Strachotín). Z tohoto důvodu je příjezd do Pavlova jen směrem od Mikulova nebo Milovic (Zaječí).

Kalendář závodů pro rok 2014

Kompletní kalendář sportovních akcí pořádaných v roce 2014 naleznete ZDE!

Nové apartmány a historické sklepy v Pavlově

Společnost PAVLOF, s.r.o. uvádí na trh unikátní projekt deseti apartmánů a pěti sklepních prostor ve vinařském kraji na jihu Moravy. Projekt s názvem „U Venuše“ je umístěn ve vinařské obci Pavlov přímo v centru, na památkově chráněné vinařské ulici Česká! Více na http://www.uvenuse.cz. Tisková zpráva k zahájení stavby ZDE!