Hotel Pavlov

Hotel Pavlov je ideálním místem pro Vaši dovolenou, víkend či firemní akce, párty, školení, semináře, setkání přátel.

Okouzlí Vás prostředí vinařské obce i pohled na hrad Děvičky. Na Mušovském jezeře můžete rybařit, surfovat či vyzkoušet svůj kite. Užijete si cyklistické stezky nebo se vydáte na turistické trasy po CHKO Pálava. Necháte se inspirovat historií, navštívíte blízké památky Lednicko-Valtického areálu.

A to vše podtrhneme naší vynikající pravou moravskou kuchyni, příjemným prostředím hotelu s rodinnou atmosférou a přívětivým personálem.

Novinky

Příjezd do obce Pavlov

Vážení hosté Hotelu Pavlov,
rádi bychom Vás informovali, že provoz našeho hotelu běží zcela bez omezení a sesuvy půdy se týkají pouze části silnice mezi obcí Pavlov a Dolními Věstonicemi (aktuálně v obci Strachotín). Z tohoto důvodu je příjezd do Pavlova jen směrem od Mikulova nebo Milovic (Zaječí).

Provozní doba Ubytovny Pavlov v sezóně 2014

Provozní doba Ubytovny Pavlov v sezóně 2014: denně v období od 18. dubna do 15. října.

Kalendář závodů pro rok 2014

Kompletní kalendář sportovních akcí pořádaných v roce 2014 naleznete ZDE!

Nové apartmány a historické sklepy v Pavlově

Společnost PAVLOF, s.r.o. uvádí na trh unikátní projekt deseti apartmánů a pěti sklepních prostor ve vinařském kraji na jihu Moravy. Projekt s názvem „U Venuše“ je umístěn ve vinařské obci Pavlov přímo v centru, na památkově chráněné vinařské ulici Česká! Více na http://www.uvenuse.cz. Tisková zpráva k zahájení stavby ZDE!